ZIARA

4týdenní on-line kurz

Tělo a sebehodnota

Jak se díky tělu uvolnit, projevit a objevit vlastní hodnotu.

Ziara

Přeješ si objevit laskavější přístup ke své vlastní intimitě?

Ziara
Ziara

Chceš prozkoumat souvislosti mezi vztahem k tělu a vnímání vlastní hodnoty?

Ziara

Tělo a sebehodnota

Ava Sol

TĚLO A SEBEHODNOTA je prožitkový on-line kurz pro ženy, který Tě dovede skrze Tvé vlastní tělo k objevení své vlastní hodnoty.
K pocitu, že jsi dobrá dost.
Je to vyživení i oživení pro Tvé tělo i Tvou duši.
Během 4 týdnů si projdeš 4 tématy a prožitkovými cvičeními, zaměřenými nejen na tělo a sexualitu, které podpoří Tvé vnímání vlastní sebehodnoty.

Ava Sol

Témata kurzu:

 • Ziara
  Jsem sama sebou - Znám se a respektuji se
 • Ziara
  Jsem vtělená - Vnímám své tělo
 • Ziara
  Jsem živá - Jsem propojená se svou životní a sexuální energií
 • Ziara
  Jsem projevená - Projevuji sebe i své emoce
Ava Sol
Ava Sol

Jsi to Ty?

On-line kurz TĚLO A SEBEHODNOTA je určen ženám ve věku 18 až 108 let, které mají nějaké trauma v oblasti sexuality a zároveň se v životě občas necítí dost dobré.

Je určen i ženám, které už v oblasti sexuality mají za sebou nějaké léčení, ale i přesto cítí, že by se rády otevřely více do radosti a do prožívání potěšení.

Je určen ženám, které hledají laskavější přístup k vlastní intimitě i k vnímání sebe sama.

Je pro ženy, které si chtějí v životě připadat dost dobré a cítit se sebevědomě.

Možná je to i Tvé téma. Možná to s Tebou rezonuje. Možná je to i Tvůj příběh.

Kdy kurz proběhne:

Budeš informovaná prostřednictvím e-mailu.

Kde kurz proběhne:

On-line ve tvém telefonu nebo počítači.

Kdo Tě kurzem provede:

Jsem Ziara a jsem průvodkyně potěšením života.

Pomáhám ženám a mužům, kteří hledají laskavější a vědomější přístup ke své vlastní intimitě, sexualitě a tělu.

Vytvářím bezepečný prostor pro zkoumání vlastní sexuality.

Z mé vlastní zkušenosti vím, že je možné propustit bolest ze svého života, uvolnit emoce a cítit se ve svém těle dobře.

Prožít si pocit, že znám sama sebe i se svými stíny, a že  jsem dobrá dost, tak jak jsem.

To přeji i Tobě ♥

ZIARA
Dotek

Jak je to s kurzem právě teď:

V současné době je registrace do on-line kurzu Tělo a sebehodnota již uzavřena. Pokud chceš, abych se Ti ozvala, až ho budu otevírat znovu, můžeš mi zde nechat svou e-mailovou adresu a díky tomu se dozvědět jako první, až ho budu znovu otevírat.

Co o on-line kurzu Tělo a sebehodnota říkají ženy:

Kurz bych doporučila snad každé ženě, kterou znám a která je alespoň trochu ochotná dotknout se svého Já, svého těla, svého srdce a své duše. Jak prosté, pokud budeme milovat sami sebe, své tělo, své srdce i svou duši, budeme zářit na kilometry daleko. Žádné moře není jen klidné s modrou oblohou, občas přijdou hrozivá bouřka, ale i s tou si může zkušený mořeplavec poradit bez toho, aniž by přišel o svou loď. Ziara dokáže s velkou jemností mluvit o velmi intimních a citlivých tématech, které ne jedné ženě přijdou jako tabu. Svou energií tě dokáže namotivovat vstát okamžitě z postele začít tančit jako smyslů zbavená, pohladit své tělo, když to neudělá nikdo jiný za tebe a uštědřit sami sobě velkou náruč laskavosti a přijetí.
V.
Chceš-li se propojit se svým tělem a najít svou sebehodnotu, vyber si za průvodkyni Ziaru. Provede tě technikami, které tě dovedou k napojení na své tělo, poznat svou intimitu, projevit své emoce křikem, třesením. Techniky jsou užitečné a určitě je vhodné je zařazovat do každodenního života a je dobré si je udržet a opakovat je, udělat si z nich návyk. Třeba poděkovat své yoni, intimním místům, věnovat jim doteky. Také zařazovat tanec, který je pro nás ženy přirozený a můžeme tancovat kdekoliv a kdykoliv. To vše my ukázala Karolína, pomohla mi na cestě dostat se ke svému tělu, věřím, že i tobě pomůže, posune tě k objevování svého těla, prožívání radosti, dobíjet si energii. Pocítíš zklidnění ve svém životě, Ziara už uklidňuje svým hlasem.
T.
Kurz je krásně poskládaný, témata velmi zajímavá a obohacující 🙂 Ziara je sympatická, vtipná a přirozená, její projev působí uklidňujícím dojmem a zároveň Vás nabije pozitivní energií 🙂 Těžko se to popisuje, musíte to zažít. Vysvětluje věci srozumitelně, dává skvělé konkrétní příklady a kdybyste náhodou něčemu nerozuměly, nebo byly zvědavé na větší detaily, můžete se zeptat a ráda vše zodpoví 🙂 Jednotlivé části kurzu jsou rozdělené do více kratších videí, což je příjemné a můžete si informace a zážitek pěkně rozkouskovat podle svých časových možností. Kdo se chce propojit víc se svým tělem a víc si ho zamilovat, neváhejte a jděte do kurzu!
Z.
Díky kurzu Tělo a sebehodnota jsem si připomněla různé techniky na propojení se s vlastním tělem. Nejvíc oceňuji, že jsem dostala podrobné informace k vaginálnímu mapování, o kterém jsem věděla, ale nevěděla, jak na něj. Díky kurzu jsem vědomě začala pracovat s třesením těla pro uvolnění emocí.
P.
Během kurzu se mi líbila všechna zajímavá cvičení, která jsme měly dělat. Přineslo mi to nový pohled na sebe a na svoji yoni a ukázalo mi to, že nejsme oddělené ale jsme součástí sebe. Cítím se více jako žena a začínám si více důvěřovat po té ženské stránce.
K.
Kurz byl velmi inspirativní. Naučil mě, jak si mám více vážit sama sebe. Jak se mám sama se sebou propojit pomocí yoni mapování, tance, meditací a dalších technik. Kurz mi dal opravdu hodně, hlavně motivaci a lásku k sobě. Ziara vše krásně vysvětlila a ukázala. Moc děkuji, že jsem se mohla dát na tuhle cestu sebepoznání.
A.