Tělo a sebehodnota

Ziara

4týdenní on-line kurz

Ziara

Jak se díky tělu uvolnit, projevit a objevit vlastní hodnotu

Ziara - Průvodkyně potěšením života - Tantra
Ziara

Přeješ si objevit laskavější přístup ke své vlastní intimitě?

Ziara
Ziara

Chceš prozkoumat souvislosti mezi vztahem k tělu a vnímání vlastní hodnoty?

Ziara

Tělo a sebehodnota

Ziara - Průvodkyně potěšením života - Tantra

TĚLO A SEBEHODNOTA je prožitkový on-line kurz pro ženy, který Tě dovede skrze Tvé vlastní tělo k objevení své vlastní hodnoty.
K pocitu, že jsi dobrá dost.
Je to vyživení i oživení pro Tvé tělo i Tvou duši.
Během 4 týdnů si projdeš 4 tématy a prožitkovými cvičeními, zaměřenými nejen na tělo a sexualitu, které podpoří Tvé vnímání vlastní sebehodnoty.

Ziara - Průvodkyně potěšením života - Tantra

Témata kurzu

 • Ziara
  Jsem sama sebou - Znám se a respektuji se
 • Ziara
  Jsem vtělená - Vnímám své tělo
 • Ziara
  Jsem živá - Jsem propojená se svou životní a sexuální energií
 • Ziara
  Jsem projevená - Projevuji sebe i své emoce
Ziara - Průvodkyně potěšením života - Tantra

Jsi to Ty?

Mapování / Masáž Rozety

On-line kurz TĚLO A SEBEHODNOTA je určen ženám ve věku 18 až 108 let, které mají nějaké trauma v oblasti sexuality a zároveň se v životě občas necítí dost dobré.

Je určen i ženám, které už v oblasti sexuality mají za sebou nějaké léčení, ale i přesto cítí, že by se rády otevřely více do radosti a do prožívání potěšení.

Je určen ženám, které hledají laskavější přístup k vlastní intimitě i k vnímání sebe sama.

Je pro ženy, které si chtějí v životě připadat dost dobré a cítit se sebevědomě.

Možná je to i Tvé téma. Možná to s Tebou rezonuje. Možná je to i Tvůj příběh.

Kdy kurz proběhne

Budeš informovaná prostřednictvím e-mailu.

Kde kurz proběhne

On-line ve tvém telefonu nebo počítači.

Kdo Tě kurzem provede:

Ziara - Průvodkyně potěšením života

Ziara - Průvodkyně potěšením života - Tantra
Ziara

Podporuji lidi, aby více vnímali své tělo, aby se cítili ve svém těle dobře, aby přijímali sami sebe, své tělo i své prožívání. Aby ve svém těle prožívali více potěšení. 

Vědomá práce s intimitou změnila život mě i mnoha lidem, s kterými spolupracuji.

Jsem koučka intimity a potěšení, věnuji se celostním smyslným masážím, mapování, de−armouringu a vědomému BDSM.

Absolvovala jsem výcvik v rámci Evropské akademie somatického vzdělávání a také roční výcvik u Awakening Within Foundation.

Od roku 2020 jsem individuálně provázela přes 400 lidí.

Jak je to s kurzem právě teď

Tantra

V současné době je registrace do on-line kurzu Tělo a sebehodnota již uzavřena. Pokud chceš, abych se Ti ozvala, až ho budu otevírat znovu, můžeš mi zde nechat svou e-mailovou adresu a díky tomu se dozvědět jako první, až ho budu znovu otevírat.

Co o on-line kurzu Tělo a sebehodnota říkají ženy

Ziara - Recenze
Kurz bych doporučila snad každé ženě, kterou znám a která je alespoň trochu ochotná dotknout se svého Já, svého těla, svého srdce a své duše. Jak prosté, pokud budeme milovat sami sebe, své tělo, své srdce i svou duši, budeme zářit na kilometry daleko. Žádné moře není jen klidné s modrou oblohou, občas přijdou hrozivá bouřka, ale i s tou si může zkušený mořeplavec poradit bez toho, aniž by přišel o svou loď. Ziara dokáže s velkou jemností mluvit o velmi intimních a citlivých tématech, které ne jedné ženě přijdou jako tabu. Svou energií tě dokáže namotivovat vstát okamžitě z postele začít tančit jako smyslů zbavená, pohladit své tělo, když to neudělá nikdo jiný za tebe a uštědřit sami sobě velkou náruč laskavosti a přijetí.
V.
Ziara - Recenze
Chceš-li se propojit se svým tělem a najít svou sebehodnotu, vyber si za průvodkyni Ziaru. Provede tě technikami, které tě dovedou k napojení na své tělo, poznat svou intimitu, projevit své emoce křikem, třesením. Techniky jsou užitečné a určitě je vhodné je zařazovat do každodenního života a je dobré si je udržet a opakovat je, udělat si z nich návyk. Třeba poděkovat své yoni, intimním místům, věnovat jim doteky. Také zařazovat tanec, který je pro nás ženy přirozený a můžeme tancovat kdekoliv a kdykoliv. To vše my ukázala Karolína, pomohla mi na cestě dostat se ke svému tělu, věřím, že i tobě pomůže, posune tě k objevování svého těla, prožívání radosti, dobíjet si energii. Pocítíš zklidnění ve svém životě, Ziara už uklidňuje svým hlasem.
T.
Ziara - Recenze
Kurz je krásně poskládaný, témata velmi zajímavá a obohacující 🙂 Ziara je sympatická, vtipná a přirozená, její projev působí uklidňujícím dojmem a zároveň Vás nabije pozitivní energií 🙂 Těžko se to popisuje, musíte to zažít. Vysvětluje věci srozumitelně, dává skvělé konkrétní příklady a kdybyste náhodou něčemu nerozuměly, nebo byly zvědavé na větší detaily, můžete se zeptat a ráda vše zodpoví 🙂 Jednotlivé části kurzu jsou rozdělené do více kratších videí, což je příjemné a můžete si informace a zážitek pěkně rozkouskovat podle svých časových možností. Kdo se chce propojit víc se svým tělem a víc si ho zamilovat, neváhejte a jděte do kurzu!
Z.
Ziara - Recenze
Díky kurzu Tělo a sebehodnota jsem si připomněla různé techniky na propojení se s vlastním tělem. Nejvíc oceňuji, že jsem dostala podrobné informace k vaginálnímu mapování, o kterém jsem věděla, ale nevěděla, jak na něj. Díky kurzu jsem vědomě začala pracovat s třesením těla pro uvolnění emocí.
P.
Ziara - Recenze
Kurz byl velmi inspirativní. Naučil mě, jak si mám více vážit sama sebe. Jak se mám sama se sebou propojit pomocí yoni mapování, tance, meditací a dalších technik. Kurz mi dal opravdu hodně, hlavně motivaci a lásku k sobě. Ziara vše krásně vysvětlila a ukázala. Moc děkuji, že jsem se mohla dát na tuhle cestu sebepoznání.
A.
Ziara - Recenze
Během kurzu se mi líbila všechna zajímavá cvičení, která jsme měly dělat. Přineslo mi to nový pohled na sebe a na svoji yoni a ukázalo mi to, že nejsme oddělené ale jsme součástí sebe. Cítím se více jako žena a začínám si více důvěřovat po té ženské stránce.
K.