Tělo a sebehodnota

Tělo a sebehodnota – Jsi dobrá dost

V posledních týdnech jsem se zabývala tím, co ženy v oblasti intimity a sexuality nejvíce řeší, spousta žen mi na toto téma vyplnilo Dotazník Intimity, s některými jsem měla možnost potkat se i osobně prostřednictvím Zoomu.

Z tohoto průzkumu mi vyplynulo, že nejvíce žen si řeší svou vlastní sebehodnotu, sebedůvěru a sebeúctu v propojení se svým tělem. Důvěru ve vlastní tělo i emoce. Projevení sebe sama ve své opravdovosti.

Pro všechny ženy, pro které je tohle téma důležité vznikl 4týdenní on-line kurz Tělo a sebehodnota: A protože mi záleží na tom, aby byl hodnotným pro všechny nádherné ženy, které se rozhodnou do něj vstoupit, rozhodla jsem se, že první kurz nechám pro ženy přístupný zcela zdarma, jen za referenci.

On-line kurz Tělo a sebehodnota probíhá od 22. 02. 2021 do 21. 03. 2021.

Srdečně Tě zvu do 4 týdenního prožitkového on-line kurzu Tělo a sebehodnota, který Tě dovede k objevení své vlastní hodnoty.

Jak se díky tělu uvolnit, projevit a objevit vlastní hodnotu.

Je to vyživení i oživení pro Tvé tělo i Tvou duši.

Témata kurzu jsou následující:
Jsem sama sebou (Znám se a respektuji se)
Jsem vtělená (Vnímám své tělo)
Jsem živá (Jsem propojená se svou sexuální energií)
Jsem projevená (Projevuji sebe i své emoce)

On-line kurz Tělo a sebehodnota je určen ženám ve věku 18 až 108 let, které hledají laskavější přístup ke své vlastní intimitě.

Ženám, které si chtějí v každodenním životě připadat dost dobré.

Znát dobře samy sebe, respektovat se, být propojené se svým tělem, být propojené se svou sexualitou a projevovat se ve svém životě pravdivě.

Pokud Tě to volá a je to i Tvé téma, těším se na naši společnou cestu.

Jestli víš o nějaké další ženě, kterou by tohle téma mohlo také zaujmout, budu ráda když s ní budeš sdílet tento on-line kurz.

Ziara Dvořáčková
Jsem Ziara a jsem Průvodkyně potěšením života. Jsem koučka intimity a potěšení, věnuji se celostním smyslným masážím, mapování, de−armouringu a vědomému BDSM. Absolvovala jsem výcvik v rámci Evropské akademie somatického vzdělávání a také roční výcvik u Awakening Within Foundation. Od roku 2020 jsem individuálně provázela přes 400 lidí. Podporuji lidi, kteří hledají laskavější a vědomější přístup ke své vlastní intimitě a chtějí prožívat více potěšení ve svém těle. Více o mně se dočtete zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů