Seděla jsem nedaleko Tebe a pozorovala jsem Tě, jak objímáš jinou ženu. Bolelo mě to. Moc mě to bolelo. Chtěla jsem odvrátit svou tvář a nevidět to. Dívat se jinam. Dívat se ven. Dívat se pryč. Zavřít oči a radši nic nevidět. Radši nic necítit.

Odvaha

Ale já jsem sesbírala svou odvahu, zvedla jsem svou hlavu, otevřela své oči, narovnala jsem svou páteř, narovnala jsem se do své síly a pohlédla jsem na Tebe skrze svou vlastní bolest. Hluboce jsem dýchala do svého břicha. Propojovala jsem se se svým středem. Vracela jsem se zpátky do svého těla, zpátky do přítomnosti, zpátky do Lásky, jednoty a Božské energie.

Láska Je

Dívala jsem se na tu ženu i na Tebe skrze svou vlastní bolest a nutilo mě to více a více otevírat své srdce Lásce. Cítila jsem tu ženu, její srdce, její tělo, její pocit bezpečí, její ženskost, její křehkost, její zranitelnost, její sílu, její Lásku a přála jsem jí to. Přála jsem jí Tebe. Milovala jsem ji v Tvém objetí.

Dívala jsem se na Tebe skrze svou vlastní bolest, jak objímáš jinou ženu a nutilo mě to více a více otevírat své srdce Lásce. Cítila jsem Tebe, tvou pevnost, Tvou mužnost, Tvou sílu, Tvé ochranitelské schopnosti, Tvou jemnost, Tvé doteky, Tvou bolest, Tvou vášeň, Tvou opravdovost, Tvou Lásku a přála jsem Ti to. Přála jsem Ti tu možnost, objímat právě tuto ženu. Milovala jsem Tě, jak objímáš jinou ženu.

Milovala jsem Tebe, milovala jsem ji, milovala jsem Vás dva spolu.

Láska je tak čistá.

A zároveň jsem vnímala, že existuje něco víc.

Zvedla jsem se a šla jsem se na Vás podívat z větší blízkosti.

Chtěla jsem tu Vaši Lásku a propojení nadechnout do sebe. Chtěla jsem ji prožít skrze sebe.

Bezpečí

A zároveň jsem si potřebovala připomenout, že je to pro mě bezpečné. Že Ty jsi pro mě bezpečný. Že Tvá mužská energie je pro mě bezpečná. Že Tvá spalující energie je pro mě bezpečná. Že vidět Tě s jinou ženou, je pro mě bezpečné. A že i ona pro mě znázorňuje bezpečí.

Že moje odevzdanost je pro mě bezpečná. Moje city jsou pro mě bezpečné. Moje pocity jsou pro mě bezpečné. Moje zamilovanost je bezpečná. Moje Láska je bezpečná. V jakékoliv situaci.

Protože za tím vším existuje něco víc. Láska, která nezná hranice a která přesahuje to, co běžně známe. Důvěra v to, že vše se děje tak nejlépe, jak může.

Oceán Lásky

Byla jsem vedena více a více otevírat své srdce do Lásky. Cítila jsem se zaplavená oceánem Lásky. Cítila jsem obrovskou vděčnost, za to, že se to děje. A sou-cítila jsem s Vámi. Oceán Lásky. Oceán Lásky, kterého jsem součástí. Stačí jen otevřít srdce a vnímat tu Lásku.

Nádech a výdech

Zároveň s prožíváním veškeré té Lásky jsem byla vedena více a více se vracet sama k sobě. Do svého středu. Neztrácet se někde v oblacích, ale být ve svém těle tady a teď. Být propojená se svým dechem a se svým tělem. Dech je to, co mě udržuje bdělou, pozornou a uzeměnou. Bylo nádherné pozorovat, jak se mi zároveň s tím proměňuje celé moje vyzařování.

Vděčnost.

Jsem obrovsky vděčná za celou tu situaci.

Jsem vděčná Tobě za všechny ty prostory ve mně, které jsi mi pomohl otevřít. Za to, jakou jsi mě viděl. Za to, že jsi pro mě byl přítomný. Za Lásku. Za doteky. Za Tvou pevnost a sílu. Za Tvou jemnost a něhu. Za bezpečný prostor.

Jsem vděčná té ženě. Za její Lásku. Citlivost. Jemnost. Něhu. Odevzdanost. Zranitelnost. Laskavost. Jedinečnost. Krásu. Otevřenost.

Jsem vděčná sama sobě. Za svou zamilovanost. Za svou otevřenost. Za to, že jsem si to dovolila prožít. Za to, že jsem byla připravená otevřít se a dovolit si prožívat víc. Za svou odvahu. Za své srdce otevřené Lásce. Za svou zranitelnost. Za svou sílu. Za svou energii, která pulzuje. Jsem vděčná sama sobě, že jsem si to dovolila prožít.

Kapka vody v oceánu.
Tichém jako pěšina.
Láska kvete, láska končí.
Láska někde začíná.

Ziara Dvořáčková
Jsem Ziara a jsem Průvodkyně potěšením života. Jsem koučka intimity a potěšení, věnuji se celostním smyslným masážím, mapování, de−armouringu, vědomému BDSM a Shibari. Absolvovala jsem výcvik v rámci Evropské akademie somatického vzdělávání a také roční výcvik u Awakening Within Foundation. Od roku 2020 jsem individuálně provázela přes 400 lidí. Podporuji lidi, kteří hledají laskavější a vědomější přístup ke své vlastní intimitě a chtějí prožívat více potěšení ve svém těle. Více o mně se dočtete zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů