Požehnaná.

Přesně tak se vnímám, když se zastavím a pohlédnu dovnitř sebe. Když se podívám do svého srdce. Když se podívám do svého vnitřního světa. Na místo, kde je má duše doma. Když pohlédnu do svého nitra. Když pohlédnu na svůj život srdcem. Cítím svou vlastní záři. Cítím svou vlastní požehnanost.

Požehnaná.

Zavřu oči a vidím svůj život. Vidím temná údolí, kterými procházím. Vidím bolest, strach, utrpení i zlobu, kterou prožívám. Vidím smrt, s níž se setkávám. A cítím se tak moc požehnaná. Vidím ty malé i velké okamžiky štěstí a radosti, jenž zažívám. Vidím dary, kterými mě život obdarovává. Vidím hojnost, která proudí mým životem v nejrůznějších podobách. Vidím zrození, s nímž se setkávám. A cítím se tak moc požehnaná.

Požehnaná.

Vidím obrovskou Lásku, která proudí mým srdcem, a kterou prožívám na mnoha různých úrovních a cítím se požehnaná. Vidím Lásku, která ke mně proudí z různých míst a na různých úrovních a cítím se požehnaná. Vidím své nádherné děti – ty božské bytosti a jsem vděčná, že právě já mohu být jejich matkou. A cítím se požehnaná. Vidím podporu, které se mi dostává v nejrůznějších formách a cítím se požehnaná.

Požehnaná.

Vidím sama sebe a cítím se požehnaná. Pohlédnu na svou životní cestu, která mě dovedla až k tomuto okamžiku a cítím se požehnaná. Vidím tu nádhernou planetu, na které žiji, plnou nádherných barev, rostlin, zvířat, lidí i jiných bytostí a cítím se požehnaná. Vidím Vesmír a vnímám spojení s ním a cítím se požehnaná. Vidím sílu, která proudí skrze mne a cítím se požehnaná.

Požehnaná.

S vděčností v srdci přijímám dary, které ke mě přicházejí skrz vesmírné proudy. Děkuji své YONI. Děkuji sama sobě, že jsem se naučila milovat svou YONI a pečovat o ni s posvátnou úctou. Děkuji životu za to, že se ke mně dostalo poznání, které jsem potřebovala v pravý čas. Děkuji sama sobě za to, že mám odvahu následovat své poslání. Volání své duše. A cítím se moc a moc požehnaná.

Požehnaná.

Požehnaná Životem. – Děkuji Ti, požehnaný Živote.

Ziara Dvořáčková
Jsem Ziara a jsem Průvodkyně potěšením života. Jsem koučka intimity a potěšení, věnuji se celostním smyslným masážím, mapování, de−armouringu, vědomému BDSM a Shibari. Absolvovala jsem výcvik v rámci Evropské akademie somatického vzdělávání a také roční výcvik u Awakening Within Foundation. Od roku 2020 jsem individuálně provázela přes 400 lidí. Podporuji lidi, kteří hledají laskavější a vědomější přístup ke své vlastní intimitě a chtějí prožívat více potěšení ve svém těle. Více o mně se dočtete zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů