Možná právě proto potkáváme v životě lidi. Abychom zažili ty nepříjemné prožitky.

Strach. Bolest. Smutek. Vztek. Sklíčenost. Šílenost. Agresivitu. Opuštění. Zmar. Nebezpečí. Ohrožení. Neupřímnost. Lež. Uzavřenost. Zatracení. Odpor. Oddělení. Zmatenost. Lhostejnost. Tvrdost. Ztracení. Zatracení. Odpor. Chaos. Mlčení. Výčitky. Uzavřenost. Nepochopení. Odtažitost. Odsouzení. Oddělenost. Odmítnutí. Utrpení. Peklo. Smrt.

Možná právě proto potkáváme v životě lidi. Abychom zažili ty příjemné prožitky.

Radost. Vděčnost. Soucit. Růst. Plynutí. Svobodu. Opravdovost. Magii. Kouzla. Bezpečí. Sdílení. Upřímnost. Otevřenost srdce. Pochopení. Splynutí. Sounáležitost. Odevzdanost. Souznění. Harmonii. Soulad. Jemnost. Pevnost. Něhu. Sílení. Objevování. Nalézání. Euforii. Zranitelnost. Potěšení. Božskost. Rozkoš. Nebe. Vášeň. Vnitřní žár. Objetí. Přijetí. Doteky. Zamilovanost. Lásku. Znovuzrození.

Jsme jako Hvězdy ve Vesmíru.

Možná není třeba rozlišovat. Možná není třeba si vybírat, co chceme zažít. Možná potřebujeme prožít všechno. Možná se to pro nás děje všchno dobře. Jsme jako ty hvězdy ve Vesmíru. Těžko vidět záři světla života bez existence temnoty. Temnota nám dává prostor pro záření.

Utrpení i potěšení

A možná, že to je právě ten důvod, proč se setkáváme. Abychom se mohli nechat zasáhnout jeden druhým. Abychom se mohli nechat zasáhnout životem. Aby nás život žil. Abychom my žili život. Živě. Všichni. Každý sám za sebe. Každý svým způsobem. Každý svou cestou. Každý svými vlastními možnostmi. A zároveň společně. Protože jsme vzájemně propojení a všechno se dotýká nás všech. Všichni se přibližujeme blíže sami k sobě. K vlastní pravdě, lásce a svobodě. Skrze utrpení i skrze potěšení.

Lidskost

Možná že shledání s lidmi je právě to, co je pro nás v životě to nejvíce důležité. Naše vztahy, které ovlivňují to, jací jsme, jak se vnímáme, jak se vztahujeme. Sami k sobě i k ostatním. Možná právě to je lidskost.

Vděčnost

Když se otevřeme vděčnosti a začneme ji hledat, zároveň ji začneme i objevovat. Vděčnost za všechna shledání. Vděčnost sám/sama sobě i všem lidem, s nimiž se shledáváme. Vděčnost za všechno utrpení i za všechnu rozkoš, které jsme kdy prožili, prožijeme a prožíváme. Vděčnost Životu. Vděčnost Vesmíru. Vděčnost Lásce.

Láska Je.

Láska je všude kolem nás. Láska je v nás. My jsme Láskou. Láska JE.

Ziara Dvořáčková
Jsem Ziara a jsem Průvodkyně potěšením života. Jsem koučka intimity a potěšení, věnuji se celostním smyslným masážím, mapování, de−armouringu a vědomému BDSM. Absolvovala jsem výcvik v rámci Evropské akademie somatického vzdělávání a také roční výcvik u Awakening Within Foundation. Od roku 2020 jsem individuálně provázela přes 400 lidí. Podporuji lidi, kteří hledají laskavější a vědomější přístup ke své vlastní intimitě a chtějí prožívat více potěšení ve svém těle. Více o mně se dočtete zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů