Posvátná YONI

Úcta k tělu

Jsem v současné době svobodná žena a nedávno jsem se dostala do takové obyčejné situace. Přihodilo se mi, že jsme si s jedním mužem byli velmi blízko a on zatoužil po milování se mnou. Byla to pro mě velmi zvláštní chvíle díky mému nynějšímu rozpoložení.

Za poslední rok se mi díky Mapování YONI velmi zvýšila citlivost v mém těle. A také díky nejrůznějším meditacím se mi ještě více otevřelo srdce. Vnímala jsem své srdce a bylo pro něj v ten okamžik otevřené dokořán. Vnímala jsem své tělo a bylo pro něj v ten okamžik otevřené dokořán. Cítila jsem svůj chtíč. I já jsem toužila po milování s ním.

Ale přesto přese všechno tam pro mě byla ještě další rovina. Věděla jsem, že kdybych se s ním milovala, tak by to bylo nádherné i vášnivé milování. A také jsem věděla, že pokud by to mělo být jenom milování a nic víc, tak by mě to později a dlouhou dobu bolelo. Na emoční, citové i na fyzické úrovni.

Bolelo by mě, intimně odevzdat své tělo Životu pouze pro potěšení na pár okamžiků. Když někomu svěřuji své tělo, zároveň mu tím svěřuji své srdce, sama sebe i svou duši. Všechny úrovně jsou společně propojené.

Má YONI je pro mě mým vlastním vnitřním posvátným chrámem a chci si ve své YONI udržovat prostor lásky. Velmi mi záleží na tom, jestli energie, která do mne vstupuje rezonuje láskou. Muž, kterému dovolím vstoupit dovnitř mne, by měl milovat všechny části mne samotné, ne jen jednu mou část. A já zase ty jeho.

Věděla jsem, že milovat se s mužem bez přítomnosti té hluboké a opravdové Lásky nás obou by bylo bolestivé pro mne i pro mou YONI, pro můj vlastní posvátný chrám.

Právě teď pro mě není důležité být si hned jistá tím, že tohle je právě ten muž, s kterým chci být do konce života. Ale je pro mě důležité, milovat muže, se kterým se miluji i to že mě miluje muž se kterým se miluji. Cítit svou Lásku a cítit i jeho Lásku. I to že ta Láska je v ten okamžik absolutní, božská a všeprostupující.

A jak dlouho bude ta Láska trvat? Pokud tam ta Láska není teď, pokud víme dopředu, že tam nebude druhý den, tak ani to milování za to nestojí.

Tak jsem řekla ne jednomu krásnému prožitku a vyjádřila jsem tak úctu sama sobě i svému tělu.

Moje ne nevycházelo z hlavy. Nemyslím si, že vztahy na jednu noc jsou špatné. Sama s nimi mám zkušenost. Byla v tom větší hloubka a důvěra v sama sebe.

Pokud máš podobnou zkušenost, zvu Tě k tomu, abys nahlédl/a do sebe a zeptal/a se sám/sama sebe, co Tě k tomu vede. Tyto otázky si můžeš položit pokaždé, když si nebudeš jistý/á tím, co je pro Tebe správné a jaká je Tvá vnitřní motivace:

Je to Tvůj pocit dostatku či nedostatku? Je to Tvůj pocit vlastní dostatečnosti či nedostatečnosti? Je to Tvůj pocit lásky či nelásky? Vychází to z Tvých vnitřních zranění nebo z Tvé důvěry v sebe sama?

Máš v sobě jasné ano na všech úrovních sebe sama nebo o tom pochybuješ?

A jak se v tom právě teď cítíš?

Jak jsi se v takové situaci cítil/a v minulosti?

ÚCTOU K TĚLU PROJEVUJEŠ ÚCTU I SVÉ DUŠI.

Ziara Dvořáčková
Jsem Ziara a jsem Průvodkyně potěšením života. Jsem Certifikovaná CoreTouch® Bodyworkerka (CCB). Věnuji se celostním smyslným masážím, mapování, de−armouringu, vědomému BDSM a Shibari. Jsem koučka intimity a potěšení. Absolvovala jsem výcvik v rámci Evropské akademie somatického vzdělávání a také roční výcvik u Awakening Within Foundation. Od roku 2020 jsem individuálně provázela přes 400 lidí. Podporuji lidi, kteří hledají laskavější a vědomější přístup ke své vlastní intimitě a chtějí prožívat více potěšení ve svém těle. Více o mně se dočtete zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů