Celostní smyslná masáž CORE TOUCH® - TANTRA

Celostní smyslná masáž Core Touch®

Celostní smyslná masáž Core Touch®

Umění Celostní smyslné masáže CORE TOUCH® jsem se učila u Denisy Říha PalečkovéRicharda Vojíka. Absolvovala jsem 10 denní transformační výcvik CORE TOUCH® I: Školu celostní smyslné masáže.

Celostní smyslná masáž je masáž, která oslavuje lidskou přirozenost a smyslnost.

Masíruje a dotekem se probouzí každá část těla včetně intimních partií. Celostní je tato masáž proto, že zahrnuje nejen celé tělo člověka, ale také proto, že zahrnuje i jeho duši, a obojí dokáže velmi intenzivním způsobem probudit. Celostní smyslná masáž uchopuje tělo i duši jako jeden celek.

Využívá smyslnosti v těle, protože smyslnost a sexualita jsou úžasné zdroje energie. Zahrnuje člověka celistvě, tedy i s jeho sexualitou, které se klasické masáže vyhýbají a tváří se, jako bychom v oblasti pánve a intimních míst neexistovali, a nebo se za ně měli dokonce stydět.

Celostní smyslná masáž CORE TOUCH® je o dávání doteku a o přijetí člověka jako lidské bytosti se vším všudy.

Celostní smyslná masáž nebo tantrická masáž?

Původní název tantrická masáž, který Denisa a Richard přejali od svých učitelů, byl částečně limitující. Pro mnoho lidí slovo tantra evokuje erotický salon pochybné pověsti. Výraz tantra masáž se postupně stal také rychlým lákadlem a synonymem pro „povznesenou“ verzi erotické masáže. Někteří se obávali oplzlosti, někteří v to doufali.

Někteří lidé si pod názvem představují jógovou praxi. V tantrickém buddhismu jsou tantrické nauky nástrojem na cestě k osvícení, pochopitelně využívá zcela jiných metod. Tantra, jakožto duchovní věda, je mnohem komplexnější a zahrnuje toho mnohem více, než jsou masáže. Prostřednictvím masáže můžete zažít růst a rozšíření obzorů. K osvícení vede delší cesta.

Tak se původně tantrické masáže stali Celostními smyslnými masážemi CORE TOUCH®. Masážemi, které oslavují lidskou přirozenost a smyslnost.

Co je cílem Celostní smyslné masáže Core Touch®:

Celostní smyslná masáž CORE TOUCH® není zaměřená na cíl ani na orgasmus. Ale na cestu. Na prožívání v těle. Celostní smyslná masáž CORE TOUCH® více probouzí a oživuje celé tělo. Prohlubuje prožitky. Celostní smyslná masáž CORE TOUCH® otevírá lidi skrze vlastní tělo větší živosti a citlivosti.

Celostní smyslná masáž CORE TOUCH® není prvoplánově erotická a vzrušující. Taky není směřovaná k orgasmu ani k ejakulaci. Je to celostní péče o celé tělo včetně pohlavních orgánů a také včetně duše. Což ale neznamená, že nemůže být vzrušující a erotická a zakončená orgasmem. Když to tak přirozeně vyplyne ze situace. Chtěné v takové masáži není ve své podstatě nic. Je to takové, jaké to je.

Prožitek, který si během Celostní smyslné masáže CORE TOUCH® prožiješ se odvíjí od toho, s jakým záměrem na masáž přicházíš i na tom, jaká je Tvá kapacita prožívání v těle. Která se s postupem času i s dalšími prožitky navyšuje. Jak moc se dokážeš uvolnit a otevřít do přítomného okamžiku. Já jako masérka poskytuji své ruce, svou přítomnost, své otevřené srdce i své přijetí. Ale je to na Tobě, co si dovolíš prožít.

Jak Celostní smyslná masáž Core Touch® probíhá:

Před každou Celostní smyslnou masáží CORE TOUCH® je fáze mluvení. Nejprve Ti vysvětlím, jak bude masáž probíhat. Ptám se na to, jestli už máš s takovou masáží zkušenosti, s jakým přicházíš záměrem, jaké jsou Tvé hranice ohledně masáže a jaké doteky Ti jsou nebo nejsou příjemné.

Masáž začíná ve stoje úvodním rituálem Umění doteku, který je pomyslnou branou do světa hlubšího prožitku. Je to rituál, který vyjadřuje přijetí, úctu, respekt a lásku tomu, kdo masáž přijímá. Během úvodního rituálu se uvolňuje tělo i duše. Skrze doteky od hlavy až k patě se aktivuje celé tělo.

Následně se položíš a masáž pokračuje v leže. Obvykle se masíruje nejprve zadní strana těla a následně přední strana těla. Jak masáž přesně probíhá to záleží na tom, na čem se spolu na začátku domluvíme. A také na tom, co je právě přítomné v tom daném okamžiku. Na tom, jak reaguje Tvé tělo na doteky.
Ziara Dvořáčková
Jsem Ziara a jsem Průvodkyně potěšením života. Jsem koučka intimity a potěšení, věnuji se celostním smyslným masážím, mapování, de−armouringu a vědomému BDSM. Absolvovala jsem výcvik v rámci Evropské akademie somatického vzdělávání a také roční výcvik u Awakening Within Foundation. Od roku 2020 jsem individuálně provázela přes 400 lidí. Podporuji lidi, kteří hledají laskavější a vědomější přístup ke své vlastní intimitě a chtějí prožívat více potěšení ve svém těle. Více o mně se dočtete zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů